Wyświetlanie 1–12 z 346 wyników

Cegła na ścianie to jedno z klasycznych już rozwiązań wnętrzarskich, podkreślających modny, industrialny charakter pomieszczeń. Płytki ceglane, klinkier ręcznie formowany i cegła rozbiórkowa pasują jednak do niemal każdej przestrzeni, nie tylko typowo loftowej – zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Spotyka się je często w aranżacji salonów, sypialni, pokojów dziennych, a nawet łazienek i kuchni. Od lat w trendach można dostrzec mniej lub bardziej wyeksponowane elementy, nawiązujące do stylistyki surowego muru. Dlatego wybór cegły rozbiórkowej jako cegły na ścianę/płytki ceglanej to pewność, że jakkolwiek zaprojektujesz swoje mieszkanie, będzie ono się modnie i szykownie prezentować przez lata.

Cegły ręcznie formowane charakteryzują się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem. Ich faktura dodaje efektownego wykończenia ścian, kominków czy elementów dekoracyjnych, wprowadzając odrobinę szorstkiej, przemysłowej stylistyki. Choć ma szerokie zastosowanie, wybierana jest najczęściej właśnie ze względu na swoją funkcję dekoracyjną. Poza tym jest niezwykle trwała, odporna na warunki atmosferyczne (co jest istotne przy wykorzystaniu na zewnątrz), ma dobrą klasę wytrzymałości, a także dostępna w kilku wariantach kształtki. Poszczególne modele cechuje mrozoodporność czy doskonały procent nasiąkliwości.

W AWS Klinkier proponujemy cegły rozbiórkowe ręcznie formowane od marek takich jak Vandersander, Nelissen, CRH czy Leopold Engels. Produkty oferujemy w różnorodnej kolorystyce, kojarzącej się z ceglanymi murami: czerwienią, czernią i szarością, odcieniami beżu, brązu.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wygląda dla naszych cegieł rozbiórkowych cennik – cena różni się w zależności od producenta i modelu, dlatego zachęcamy do sprawdzenia wartości dla poszczególnych wzorów cegieł rozbiórkowych i wysyłania wiadomości o wycenę konkretnych zamówień. Zapraszamy także do sprawdzenia pozostałych kategorii produktów, m.in. klinkieru ręcznie formowanego czy płytek ceglanych elewacyjnych ręcznie formowanych.