Wyświetlanie 1–12 z 424 wyników

Ręcznie formowana płytka elewacyjna to rozwiązanie idealne dla tych klientów, którzy szukają alternatywy dla cegły elewacyjnej lub klasycznej, dekoracyjnej płytki do wnętrz. Cegła, ze względu na swoją wagę i rozmiar, nie może być stosowana na słabszych, cieńszych ścianach, które mogłyby ulec uszkodzeniu pod wpływem znacznego obciążenia. Płytki ceglane zewnętrzne i wewnętrzne mają natomiast wszystkie zalety wizualne cegły, a poza nimi – swoje własne cechy charakterystyczne, pozwalające na uniwersalne, niezwykle estetyczne zaaranżowanie przestrzeni mieszkania, biura, obiektu czy elewacji zewnętrznej. Klinkier ręcznie formowany z kolei wypada lepiej w montażu na skomplikowanych technicznie powierzchniach, ponieważ jego wykonanie jest zgodne z kształtką produkcyjną i precyzyjne. Płytki Vandersanden, płytki Nelissen czy inne modele z kategorii ręcznie formowanych płytek to chętnie wybierane produkty, zarówno do wykonania elewacji, jak i urozmaicenia pomieszczeń mieszkalnych w różnorodnym stylu.

Płytki ręcznie formowane od AWS Klinkier to wysokiej jakości wyroby budowlane. Ich popularność jest konsekwencją starannego wykonania i szerokiego wyboru rozmiarów, odcieni i wzorów płytek. Ręcznie formowana płytka nie tylko doskonale imituje chropowatą, szorstką strukturę i zewnętrzny wygląd muru ceglanego, ale też potrafi zachować jego długowieczność. Płytki ceglane zewnętrzne i wewnętrzne są produkowane rzemieślniczo, co także wpływa na ich standard: formowane ręcznie płytki, z gliny i piasku, wypala się w wysokiej temperaturze, korzystając z przeznaczonych do tego specjalistycznych pieców. Ciepło pozwala osiągnąć im nadzwyczajną trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne. Zaletą naturalnego surowca jest również możliwość utworzenia realistycznej aranżacji nawiązującej do klasycznego, ceglastego muru niemal na każdej powierzchni budynku.

W naszym sklepie znajdziesz modele płytek ceglanych zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych w technice ręcznie formowanej. Zebraliśmy produkty stworzone przez cenionych producentów – zamówisz u nas m.in. płytki Vandersanden, Nelissen, King Klinkier. Cennik i poszczególne ceny płytek Vandersanden oraz innych marek dobraliśmy tak, by były atrakcyjne i konkurencyjne. Zachęcamy do zapoznania się z wyborem ręcznie formowanych płytek od AWS Klinkier.